Apie mus

UAB "Grimasta" - sparčiai auganti ir tobulėjanti įmonė, užsiimanti naujų ir naudotų automobilių gabenimo paslaugomis Vakarų Europoje ir Lietuvoje. 2010 metais įkurta įmonė per savo veiklos metus sukaupė didžiulį žinių bagažą ir pelnė didžiųjų transportavimo įmonių pasitikėjimą bei pripažinimą.


Įmonėje dirba kompetentingi ir patyrę tolimųjų reisų vairuotojai-ekspeditoriai, vadybininkai, mechanikai ir kiti savo srities specialistai. Šiuo metu įmonėje yra 20 autovežių, nuolat teikiančių automobilių pervežimo paslaugas.

2018 m. įmonė pateko tarp 6% patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių Lietuvos TOP įmonių.

Image result for top imone 2018 rekvizitai

2017 m. įmonei buvo suteiktas "Stipriausi Lietuvoje" sertifikatas, kurį gauna tik finansiškai patikimoms Lietuvos įmonės bei jų vadovai. Šis sertifikatas pagrindžia gerą įmonės bei jos vadovo kredito istoriją.

strongeest resize

UAB “Grimasta” buvo nominuota “Gazelė 2015” apdovanojimuose už spartų įmonės augimą, lankstumą ir pelningumą. Tai dar vienas įrodymas, jog įmonė teikia kokybiškas ir profesionalias paslaugas.

Image result for gazele 2015

Atsakomybė, sąžiningumas ir profesionalumas - svarbiausios mūsų įmonės vertybės, užtikrinančios UAB "Grimasta" kokybišką paslaugų tiekimą mūsų klientams.
Mūsų ilgamečiai klientai-partneriai:

grimasta partneriai

 

 

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla

  Dabar naršo

Dabar svetainėje 110 svečių ir narių nėra

Back to Top